hledat Ubytování
Moje ubytování
+420 774 22 77 11

Makarská riviéra

Vážení návštěvníci,

Jistě víte, že Makarská riviéra je atraktivní letní destinace, která se nachází v samém srdci Dalmácie, dobře známá pro své přírodní a klimatické podmínky, bohaté kulturní a historické dědictví a také velkolepou turistickou nabídku.
Kromě toho nabízí krásné a slunečné počasí, nedotčenou přírodu a překrásné moře. Nabídka na riviéře zahrnuje nabídku různorodého ubytování v top-kvalitních letních apartmánech, vilách či hotelech.
Vzhledem ke své zeměpisné poloze Makarska riviéra je ideální výchozí pozice pro četné výlety do sousedních míst, bez ohledu na to, jestli se rozhodnete navštívit ostrovy nebo některé z míst s různými přírodními a kulturními krásami.
Není místo v celé středomořské oblasti s takovou bohatou a nápadnou kontrastí moře a pobřežní oblasti a pohořím Biokovo, které lemuje celou riviéru a představuje neopakovatelnou kombinaci moře a hor.
V jediný den můžete tak ležet příjemně na pláži a odpoledne si nenechat ujít nezapomenutelný západ slunce a nádherný výhled na blízké dalmatské ostrovy. Zájemci o aktivní druh dovolené se mohou těšit na atraktivní nabídku se spoustou sportovních a kulturních výletů.

Vážení návštěvníci, budeme dělat vždy vše, co je v našich silách, aby Makarska vždy zůstala ve vašem srdci!

Igrane - walk

Bratuš


BRELA - HOUSE LILJANA&STANKO


7 by tutimamuti on photosynth

Licence Creative Commons


 

DRVENIK

BIOKOVO - POHLED BRAC A MAKARSKA RIVIERA

 

TUČEPI - APARTMÁNY PETAR